Notes (0)

O nas

Pośrednicy i doradcy na rynku nieruchomości od 22 lat. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji - negocjujemy prowizje inywidualnie. Służymy doradztwem z zakresu Zachodniopomorskiego rynku nieruchomości oraz pomocą prawną. Posiadamy licencję zawodową 9358 oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami w PZU
Podstawowe obszary naszej działalności to:

 

  • pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości ( transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych, mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne)
  • dokonywanie na zlecenie obrotu nieruchomości
  • usługi doradcze nieruchomości
  • doradztwo kredytowe
  • kupno nieruchomości

 

Głównym założeniem naszej agencji jest spełnianie Państwa oczekiwań. Najważniejszym element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań.  Gwarantujemy profesjonalną, rzetelną, kompleksową i miłą obsługę przez młody zespół lecz doświadczonych maklerów oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Działamy sprawnie i efektywnie. 
 
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w Siadle Dolnym. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.
Zachęcamy również do logowania się na stronie internetowej aby mogli Państwo otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach dopasowanych do Państwa kryteriów poszukiwania.

Kupuj i Sprzedawaj bezpiecznie.

 

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone i z obciążeniami w Księgdze Wieczystej.

Krzysztof Makowski
ELITE Nieruchomości