Notes (0)
Oferta agroturystyczna na sprzedaż:)

Oferujemy do sprzedaży u n i k a t o w ą    p o s i a d ł o ś ć " Najderówkę", zlokalizowaną w Siadle Dolnym, w gminie Kołbaskowo. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Szczecina, w pobliżu popularnych oraz   obleganych przez wędkarzy i kajakarzy kanałów Kurowskich tzw " Kurowskich Błot",   niekończących się terenów leśnych, ścieżek rowerowych :)

Zbywaną nieruchomość stanowi zabudowany grunt rolny o powierzchni ok. 0,5 ha :), ogrodzony, podzielony na część mieszkalną i część hostelową z niezbędna infrastrukturą techniczną. Obiekt po generalnym remoncie, przeprowadzona została termomodernizacja, obiekt podpiety jest do kanalizacji miejskiej, woda z sieci oraz własne ujęcie wody ze studni, teren oświetlony. Kompleks ogrzewany jest z pieca olejowego, roczny koszt. ok. 7 000 zł, ( istnieje możliwość ogrzewania gazowego, przyłącze na terenie posesji).

Na część mieszkalną składają się 4 pokoje ,   duża kuchnia przeznaczona zarówno do własnych potrzeb jak i obsługi eventów, 2 toalety częściowo również dla gości, łazienka z przeznaczeniem wyłącznie do użytku prywatnego.

Przestrzeń hotelową tworzą sala kominkowa ( jadalnia) z wyjściem na zadaszony taras, sala   taneczna, 5 pokoi z węzłami sanitarnymi, aneks kuchenny dla części hotelowej, magazyn na pościel. Ponadto, przewidziano miejsce do organizownia imprez na świerzym powietrzu, w cenie wiaty oraz stoły dla 80 osób i pełne wyposażenie gastronomiczne oraz rozrywkowe.   Istnieje techniczna możliwość wykorzystania powierzchni poddasza, dzięki czemu inwestor uzyska kolejne 350 m2 powierzchni mieszkalnej:))

Oferta   kierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, szeroko rozumianej agroturystyki, ze szczególnym naciskiem na organizację imprez okolicznościowych, eventów.

Taka szansa może się już nie powtórzyć, przyjedź i zobacz a może znajdziesz swoje nowe miejsce na Ziemi:)

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszego biura nieruchomości ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast!

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

ELITE nieruchomości

tel. 91 886 91 81

tel. 91 886 91 82

tel. 91 886 91 83

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
1 900 000
Obiekty komercyjne na Sprzedaż
nr. oferty 380168
Cena
1 900 000 zł
Cena za m2
4 398 zł
Miejscowość
Kołbaskowo, Siadło Dolne
Rodzaj budynku
Gospodarstwo agroturystyczne
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1970
Powierzchnia
432 m2
Powierzchnia działki
4 800 m2
Liczba pokoi
12
Dodatkowe
Parking naziemny
Wyświetleń
237

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania