Atora

Oferta nr 396687


Pożądana lokalizacja - Wichrowe Wzgórza w Siadle Dolnym z szybkim i bezproblemowym dojazdem do Szczecina!! --- Zakup bez podatku PCC 2% --- Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na piętrze budynku. Do mieszkania przynależy ogród oraz dwustanowiskowy garaż. W mieszkaniu znajduje się taras z widokiem na okoliczną przyrodę oraz osiedle. Oferowane mieszkanie o powierzchni 125,60 m2 składa się z: - salonu,kuchni i jadalni o pow. 29,93m2, - korytarza o pow. 16,56 m2, - pomieszczeń gospodarczych o pow. 6,22 m2 oraz 3,81 m2, które może służyć jako garderoba, - łazienki o pow. 5,65 m2, - sypialni o pow. 14,63 m2 oraz poddasza, w którym zostały wydzielone - 3 sypialnie o pow. 20 m2, 8,72 m2 oraz 7,72 m2 - korytarz o pow. 6,44 m2 - łazienka o pow. 5,92m2 Mieszkanie ogrzewane z pieca gazowego dwuobiegowego. Lokalizacja idealna dla osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą i chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, jednak z bezproblemowym i szybkim dojazdem do Centrum. Bezpośrednie sąsiedztwo rozlewisk Odry i Natura 2000, to atuty tej lokalizacji. W cenie nieruchomości gwarantujemy: 1. Wykończenie budynku z zewnątrz: - ściany zewnętrzne – bloczki wapienno piaskowe silka - izolacja fundamentów – materiały i technologia Remmers - docieplenie - styropian 20 cm - poddasze - docieplone pianą pur (rozwiązanie ekologiczne i energooszczędne) - dachówka - cementowa - okna - PCV trójszybowe. 2. Wykończenie części wspólnych: - klatka schodowa - posadzki, tynki gipsowe + wykończenie finalne ścian gładź lub farba strukturalna, płytki typu gres - garaż - wykonane zostaną ścianki działowe, drzwi wewnętrzne, posadzki - chodniki / wyjścia z klatki - z kostki brukowej - ogrodzenie nieruchomości - wokoło nieruchomość ogrodzona, wydzielone ogródki 3. Wykończenie mieszkania wewnątrz: - wykończenie - ścianki działowe, posadzki, tynki gipsowe, - rozprowadzenie instalacji co i cw - kompletne, z piecem gazowym Broetje 24 kW i grzejnikami, - sterownik do ogrzewania podłogowego: w łazience i salonie, - rozprowadzenie instalacji elektrycznej, - montaż osprzętu elektr. (gniazdka, włączniki), - rozprowadzona instalacja alarmowa - okablowanie pod kilka podstawowych czujek (pomieszczenia z oknami) Polecamy i zapraszamy do kontaktu.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszego biura nieruchomości ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast!

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 899 000 zł
Cena za m2 7 157 zł
Miejscowość Kołbaskowo, Siadło Dolne
Rodzaj budynku Dom wielolokalowy
Stan prawny Własność
Rok budowy 2022
Powierzchnia 125 m2
Standard Stan deweloperski
Piętro 1
Liczba pokoi 5
Typ kuchni Aneks
Dodatkowe Garaż, Ogród, Piwnica
Wyświetleń 956
Dane Agenta
ELITE nieruchomości
kom.: 91 817 17 17
e-mail: zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl