Atora

Oferta nr 384097


Okazja, piękna lokalizacja! Siadło Dolne, gmina Kołbaskowo, działka budowlana o powierzchni 1005 mkw. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego - budownictwo jednorodzinne.!!! Działka jest położona w pobliżu wybudowanych domów oraz rozpoczętych inwestycji. Media na pograniczu w drodze. Nieruchomość ma niewielki spadek terenu. Grunt suchy, niezadrzewiony. Miejsce ciekawe widokowo - rozległa panorama terenu. Szybki i dogodny dojazd do centrum Szczecina oraz do największego centrum handlowego Auchan a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój. Oferta w bardzo atrakcyjnej cenie, gorąco polecam.

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszego biura nieruchomości ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast!

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

Dane oferty
Cena 211 050 zł
Cena za m2 210 zł
Miejscowość Kołbaskowo, Siadło Dolne
Powierzchnia 1 005 m2
Powierzchnia działki 1 005 m2
Wyświetleń 202
Dane Agenta
Eliasz Goździk
kom.: 500 308 570
e-mail: eliasz@elite.nieruchomosci.pl