Notes (0)
W ofercie mamy dla Państwa unikalną propozycję. Posiadłość agroturystyczną znajdującą się w urokliwym i wyjątkowym miejscu - Siadle Dolnym.

Nieruchomość składa się z:

w części mieszkalnej znajdują się :

- 4 pokoje (w tym 1 pełni rolę garderoby),
- duża kuchnia wraz ze spiżarnią (i przejściem bezpośrednim do garażu),
- 2 toalety z umywalkami (częściowo dla gości, w przypadku organizowanych imprez),
- 1 toaleta z wanną, natryskiem i wc (wyłącznie do użytku prywatnego),

W części hotelowej:

- sala kominkowa (jadalna) w wyjściem na zadaszony taras,
- sala taneczna (którą również łatwo przerobić na dodatkowe 5 pokoi),
- 5 niezależnych pokoi z natryskami i wc (osobne wejście od części mieszkalnej),
- osobny aneks kuchenny przeznaczony do części hotelowej,
- magazyn hotelowy (pościel, łóżka, chemia),

Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 4800 m2. W bliskiej odległości od części hotelowej znajduje się miejsce do imprez na świeżym powietrzu, wiaty i stoły na 80 osób oraz dwie toalety z bieżącą wodą.

W cenie posiadłości jest sprzęt kuchenny i gastronomiczny na ok. 100 osób (naczynia, sztućce, wózki, garnki, krzesła itd.). Są również dwie maglownice i 25 kompletów pościeli i materaców. W sali kominkowej jest zainstalowany i działający sprzęt nagłaśniający i dyskotekowy. Kominek sprawny i działający.

Ogrzewanie centralne - piec na olej opałowy (można również zrobić gazowe, jest przyłącze). Koszt ogrzewania ok. 7000-8000 zł rocznie (z ciepłą wodą).

Instalacja pożarowa (hydrant) z 7 ujęciami. Hydrant wolnostojący zewnętrzny (ujęcie ze studni). Instalacja elektryczna awaryjna z agregatem. Studnia głębinowa niezależna od ujęcia miejskiego wody (nowa pompa). Możliwość wykonania monitoringu, aktualnie podpisana umowa z firmą Solid. Dookoła budynku jest nocne automatyczne oświetlenie.

Piwnica wielkości ok. 25 m2 - aktualnie służy jako magazyn narzędzi i opału. 3 garaże, jeden z bezpośrednim wejściem do część mieszkalnej, dwa niezależne garaże za budynkiem.

Jest możliwość wykorzystania poddasza wielkości ok. 350 m2 - strop jest przygotowany oraz wszelkie instalacje podciągnięte.

Właściciel chętnie odda również nazwę i aktualne logo agroturystyki (widoczność w internecie), posiada również przyrząd do wybijania pamiątkowych monet.

Na dzień dzisiejszy hotel przynosi stałe dochody z wynajmu pokoi. Wcześniej organizowano tutaj wesela (ok.30), imprezy okolicznościowe, Sylwestry. Prowadzono również cieszące się olbrzymią popularnością i przynoszące wysokie zyski zajęcia dla szkół - właściciel w cenie nieruchomości udostępni gotowe scenariusze, wraz z rekwizytami i scenografią.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszego biura nieruchomości ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Kupujemy nieruchomości za gotówkę, również zadłużone: mieszkania, domy, działki - płacimy natychmiast!

 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).

ELITE nieruchomości

tel. 91 886 91 81

tel. 91 886 91 82

tel. 91 886 91 83

zainteresowania@elite.nieruchomosci.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
2 099 000 Dobry
Domy na Sprzedaż
nr. oferty 365738
Cena
2 099 000 zł
Cena za m2
4 858 zł
Miejscowość
Kołbaskowo, Siadło Dolne
Stan prawny
Własność
Rok budowy
1970
Powierzchnia
432 m2
Powierzchnia działki
4 800 m2
Standard
Dobry
Liczba pokoi
12
Typ kuchni
Z oknem
Dodatkowe
Garaż, Klimatyzacja
Wyświetleń
320

Chcesz otrzymywać podobne oferty?

Skorzystaj z automatycznych powiadomień e-mail o nowych ogłoszeniach w wybranych kryteriach wyszukiwania